Позачергова конференція керівництва та членів федерації військово-прикладного та спортивного універсального бою.

27.07. 2020 р. у Вінниці відбулася позачергова конференція (в онлайн режимі) керівництва та членів Всеукраїнської федерації військово-прикладного та спортивного універсального бою. Були присутні: президент Всеукраїнської федерації Откидач Василь Іванович, генеральний директор Федерації Краєвський Андрій Казимирович та члени Федерації. Позачергова конференція була ініційована Андрієм Краєвським, щоб обговорити обставини в яких опинилась Федерація через всесвітню пандемію COVID-19, подальші дії в умовах карантину, підготовку спортсменів та проведення спортивних змагань зі спортивного універсального бою тощо.

Василь Откидач відмітив, що всесвітня пандемія COVID-19 істотно вплинула на підготовку спортсменів та проведення спортивних змагань, а саме: були на тривалий час припинені тренування у спортивних школах та клубах, а також перенесенні чемпіонати областей, Чемпіонат України, Кубок Світу, Чемпіонат Європи, тренувальні збори…
Василь Іванович висловив свою думку щодо подальших дій Федерацій, а саме, враховуючи те, що на даний момент спортивні заклади України проводять тренування згідно постанови головного лікаря України №40 ( https://moz.gov.ua/uploads/ckeditor/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%A1%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%80/%D0%9F%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%2040.pdf), а керуючись цією постановою, українські спортсмени не мають змоги повноцінно готуватись до Чемпіонатів України та Світу, то необхідно після припинення карантину надати їм час на повноцінну підготовку, а вже потім провести Чемпіонати України та Світу зі спортивного універсального бою. Дані змагання Василь Іванович запропонував провести у Вінниці. Усі присутні підтримали Василя Откидача.
Андрій Краєвський запропонував провести Чемпіонат України зі спортивного універсального бою на початку жовтня, а також повідомив, що керівництвом Федерації ведеться тісний діалог з членами Міжконтинентальної Федерації стосовно дати проведення Чемпіонату Світу всередині листопада, котрий відбудеться, якщо не буде заборон та обмежень з боку керівництва країни, та будуть працювати авіасполучення! Усі присутні підтримали дані ініціативи.
Зауважимо, що для керівництва та членів федерацій спортивного універсального бою першочерговим завданням є нерозповсюдження зараження COVID-19 серед спортсменів та їх оточення, а тому керівництвом федерацій жорстко контролюється дотримання постанов та інших нормативно-правових актів спрямованих на припинення розповсюдження пандемії COVID-19.

З повагою, Керівництво федерації.

Просимо Відправляти свої бачення та побажання на пошту.

Коментарі вимкнено.