Історія

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “СПОРТИВНА МІЖКОНТИНЕНТАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ “СПОРТИВНО УНІВЕРСАЛЬНОГО БОЮ”

В час змін та іновацій в світі спортивних єдиноборств на території України засновано ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ “СПОРТИВНА МІЖКОНТИНЕНТАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ “СПОРТИВНО УНІВЕРСАЛЬНОГО БОЮ”, В прямі обов’язки якої входить розвиток спортивно універсального бою на континентах.
Відповідно до поставлених завдань на організацію розроблено міжнародні правила нового виду спорту спортивний універсальний бій в двох розділах, боротьба та прикладний.
Правила затвердженні на міжнародному конгресі № 0001 9.10.2018 міжконтинентальної організації. В березні місяці 2019 року був проведений міжнародний конгрес м. Баку республіка Азербайджан.
На конгресі обрано президентом міжконтинентальної організації Українця вінничанина Откидача Василя Івановича. правила які випробуванні на території України на турнірах різного масштабу зарекомендували себе напрочуд позитивно, вид спорота став масовий та видовищний.
10-16 червня 2016 пройшов перший міжнародний старт відкритий чемпіонат Європи з спортивно-універсального бою де були присутні учасники з 9 країн світу, у цьому ж календарному році згідно міжнародного календарного плану пройде перший чемпіонат світу з 19 по 24 жовтня місто Вінниця Україна.
Міжконтинентальна Спортивна організація набула статусу міжнародної організації так як до складу якої входять Європейська, Азіатська Федерації офіційними партнерами яких є понад 20 країн світу.
На сьогоднішній день новий вид спорту спортивний універсальний бій впевнено крокує по континентах світу йде до визнання міжнародним олімпійським комітетом.